1
Ауысым тақырыптамасы Өткізу мерзімі Күндер/қатысушылар саны Ауысым қатысушылары
1 «Болашақ ұрпақтары» тәрбие құндылықтары акциясы 20.01 - 08.02 20 / 260 Балалар үйінің тәрбиеленушілері, аз қамтылған отбасылардың балалары
2 «¥шқыр ой алаңы» республикалық жас пікір-сайысшылар лигасы 11.02 - 02.03 20 / 260 Республикалық, облыстық, аудандық дебат турнирлерінің жеңімпаздары, мектеп дебат клубтарының қатысушылары
3 «Дәстүр және ғұрып» республикалық ұлттык фестивалі 05.03 - 24.03 20 / 260 Жас мүсіншілер, дәстүрлі ән орындаушылары, балалар сәндік- қолданбалы өнері бойынша республикалық, облыстық, аудандық шығармашылық байқаулар мен фестивальдердің жеңімпаздары
4 «Ақмаңдайлым!» Роза Бағланованың 100 жылдығына арналған республикалык жас әншілер байқауы 27.03 - 15.04 20 / 260 Ұлттық мәдени орталықтардың, халықтық шығармашылық ұйымдардың жас өкілдері, республикалық, облыстық, аудандық вокалдық байқаулардың жеңімпаздары
5 «Еңбек - елдің мұраты» республикалық мамандықтар жәрмеңкесі 19.04 - 08.05 20 / 260 Халықаралық, республикалық, облысты, ауданды, пәндік олимпиадалардың, ғылыми-зерттеу жұмыстарының жеңімпаздары, қатысушылары
6 «Жеңіс ұрпақтары» әскери-патриоттық клубтарының форумы 11.05 - 30.05 20 / 260 Әскери-патриоттық клубтар мен бірлестіктердің катысушылары, кадет сыныптарының, әскери мектеп- интернаттарының және «Жас Ұлан» республикалық мектептерінің оқушылары
7 «Таза әлем балалары!» жас еріктілер мен экологтардың республикалық слеты 06.06 - 20.06 15 / 260 Мектеп еріктілер клубтарының мүшелері, халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық олимпиадалардың, экологиялық жарыстардың катысушылары мен жеңімпаздары
8 «TourGuide» жас туристердің республикалық керуені 23.06 - 07.07 15 / 260 Республикалық, облыстық, аудандық жас туристер байқауларының жеңімпаздары, «Жас туристер» үйірмелерінің қатысушылары
9 «Дыбыс толқындары» ұлттық аспапшылардың мега- жобасы 10.07 - 24.07 15 / 260 Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық жас аспапшылар байкауларының жеңімпаздары
10 «WWW.MEDIA.KZ» медиа шығармашылық фестивалі 27.07 - 10.08 15 / 260 Жас журналистер мен фотографтар, блогерлер, вайнерлер, мектеп сайтын жасаушылар
11 «Sport lovers» республикалық спартакиадасы 13.08 - 27.08 15 / 260 Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық спорт жарыстарының жеңімпаздары, спорт мектебінің окушылары
12 «Лингвист энциклопедиясы» жас полиглоттар турнирі 03.09 - 22.09 20 / 260 Қазақ, орыс және ағылшын тілдерінен халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық олимпиада жеңімпаздары мен катысушылары
13 Лев Гумилевтің 110 жылдығына арналған «¥лы Дала өркениеті» атты жас тарихшылардың кездесуі 26.09 - 15.10 20 / 260 Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық тарих және өлкетану олимпиадаларының, ғылыми жобалардың жеңімпаздары
14 «Цифрлык технологиялар әлемінде» жас физиктер мен математиктер форумы 19.10 - 07.11 20 / 260 Физика және математика пәндері бойынша республикалық, облыстық, аудандық олимпиадалардың катысушылары және жеңімпаздары
15 «Тор Leaders» республикалық белсенділердің жиыны 11.11 - 30.11 20 / 260 Мектептің өзін-өзі баскару органдарының және «Жас ¥лан» балалар-жасөспірімдер козғалысының мүшелері
16 «НАРРҮ - 2022» жаңа жылдык шытырман 03.12 - 22.12 20 / 260 Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық сайыстар мен фестивальдердің лауреаттары, жас әншілер мен бишілер, ақындар, шығармашыл ұжымдар
«Болашақ ұрпақтары» тәрбие құндылықтары акциясы
Өткізу мерзімі:
20.01 - 08.02
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Балалар үйінің тәрбиеленушілері, аз қамтылған отбасылардың балалары
«¥шқыр ой алаңы» республикалық жас пікір-сайысшылар лигасы
Өткізу мерзімі:
11.02 - 02.03
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Республикалық, облыстық, аудандық дебат турнирлерінің жеңімпаздары, мектеп дебат клубтарының қатысушылары
«Дәстүр және ғұрып» республикалық ұлттык фестивалі
Өткізу мерзімі:
05.03 - 24.03
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Жас мүсіншілер, дәстүрлі ән орындаушылары, балалар сәндік- қолданбалы өнері бойынша республикалық, облыстық, аудандық шығармашылық байқаулар мен фестивальдердің жеңімпаздары
«Ақмаңдайлым!» Роза Бағланованың 100 жылдығына арналған республикалык жас әншілер байқауы
Өткізу мерзімі:
27.03 - 15.04
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Ұлттық мәдени орталықтардың, халықтық шығармашылық ұйымдардың жас өкілдері, республикалық, облыстық, аудандық вокалдық байқаулардың жеңімпаздары
«Еңбек - елдің мұраты» республикалық мамандықтар жәрмеңкесі
Өткізу мерзімі:
19.04 - 08.05
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Халықаралық, республикалық, облысты, ауданды, пәндік олимпиадалардың, ғылыми-зерттеу жұмыстарының жеңімпаздары, қатысушылары
«Жеңіс ұрпақтары» әскери-патриоттық клубтарының форумы
Өткізу мерзімі:
11.05 - 30.05
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Әскери-патриоттық клубтар мен бірлестіктердің катысушылары, кадет сыныптарының, әскери мектеп- интернаттарының және «Жас Ұлан» республикалық мектептерінің оқушылары
«Таза әлем балалары!» жас еріктілер мен экологтардың республикалық слеты
Өткізу мерзімі:
06.06 - 20.06
Күндер/қатысушылар саны:
15 / 260
Ауысым қатысушылары:
Мектеп еріктілер клубтарының мүшелері, халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық олимпиадалардың, экологиялық жарыстардың катысушылары мен жеңімпаздары
«TourGuide» жас туристердің республикалық керуені
Өткізу мерзімі:
23.06 - 07.07
Күндер/қатысушылар саны:
15 / 260
Ауысым қатысушылары:
Республикалық, облыстық, аудандық жас туристер байқауларының жеңімпаздары, «Жас туристер» үйірмелерінің қатысушылары
«Дыбыс толқындары» ұлттық аспапшылардың мега- жобасы
Өткізу мерзімі:
10.07 - 24.07
Күндер/қатысушылар саны:
15 / 260
Ауысым қатысушылары:
Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық жас аспапшылар байкауларының жеңімпаздары
«WWW.MEDIA.KZ» медиа шығармашылық фестивалі
Өткізу мерзімі:
27.07 - 10.08
Күндер/қатысушылар саны:
15 / 260
Ауысым қатысушылары:
Жас журналистер мен фотографтар, блогерлер, вайнерлер, мектеп сайтын жасаушылар
«Sport lovers» республикалық спартакиадасы
Өткізу мерзімі:
13.08 - 27.08
Күндер/қатысушылар саны:
15 / 260
Ауысым қатысушылары:
Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық спорт жарыстарының жеңімпаздары, спорт мектебінің окушылары
«Лингвист энциклопедиясы» жас полиглоттар турнирі
Өткізу мерзімі:
03.09 - 22.09
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Қазақ, орыс және ағылшын тілдерінен халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық олимпиада жеңімпаздары мен катысушылары
Лев Гумилевтің 110 жылдығына арналған «¥лы Дала өркениеті» атты жас тарихшылардың кездесуі
Өткізу мерзімі:
26.09 - 15.10
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық тарих және өлкетану олимпиадаларының, ғылыми жобалардың жеңімпаздары
«Цифрлык технологиялар әлемінде» жас физиктер мен математиктер форумы
Өткізу мерзімі:
19.10 - 07.11
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Физика және математика пәндері бойынша республикалық, облыстық, аудандық олимпиадалардың катысушылары және жеңімпаздары
«Тор Leaders» республикалық белсенділердің жиыны
Өткізу мерзімі:
11.11 - 30.11
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Мектептің өзін-өзі баскару органдарының және «Жас ¥лан» балалар-жасөспірімдер козғалысының мүшелері
«НАРРҮ - 2022» жаңа жылдык шытырман
Өткізу мерзімі:
03.12 - 22.12
Күндер/қатысушылар саны:
20 / 260
Ауысым қатысушылары:
Халықаралық, республикалық, облыстық, аудандық сайыстар мен фестивальдердің лауреаттары, жас әншілер мен бишілер, ақындар, шығармашыл ұжымдар

Біздің серіктестер

banner
banner
banner